Mojregion.eu - Mój region w Europie

Strona główna

Witamy na stronie poświęconej funduszom europejskim w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Znajdą Państwo na niej dokumenty i informacje dotyczące wszystkich programów unijnych realizowanych w naszym regionie, a także propozycje uzyskania wsparcia bezpośrednio z Brukseli.

Aktualności

 1. Znamy wyniki konkursów w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko

  2014-07-22

  Cztery projekty z naszego regionu, dotyczące gospodarki wodno-ściekowej, znalazły się na liście rankingowej, zatwierdzonej przez Ministerstwo Środowiska.

  więcej Znamy wyniki konkursów w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko

 2. 23 projektodawców będzie kształcić dorosłych

  2014-07-14

  19 milionów zł na realizację kursów zawodowych lub kursów podwyższających kwalifikacje wykształcenia ogólnego osób dorosłych w naszym regionie.

  więcej 23 projektodawców będzie kształcić dorosłych

 3. Zwiększamy środki na pomoc dla zwalnianych nauczycieli

  2014-07-11

  Z ogromnym zainteresowaniem spotkał się konkurs, którego celem było wsparcie pracowników oświaty w zakresie nabycia nowych kwalifikacji, zmiany zawodu lub otworzenia własnego biznesu. Łącznie wpłynęły aż 32 projekty. Zarząd Województwa podjął więc decyzję o zwiększeniu przeznaczonych na niego środków do 9,5 mln zł.

  więcej Zwiększamy środki na pomoc dla zwalnianych nauczycieli

 4. Misja gospodarcza do Chicago - znamy wyniki naboru

  2014-07-11

  Na misję gospodarczą do Chicago , która odbędzie się w dniach 14-18 października 2014 r. pojedzie 7 przedsiębiorców działających w branży IT.

  więcej Misja gospodarcza do Chicago - znamy wyniki naboru

 5. Wsparcie na świadczenie usług doradczych w Punktach Konsultacyjnych KSU

  2014-07-09

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs „Świadczenie usług doradczych w Punktach Konsultacyjnych KSU” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na dotacje przeznaczono prawie 8 mln zł.

  więcej Wsparcie na świadczenie usług doradczych w Punktach Konsultacyjnych KSU

1 2 3 4 5

Misja gospodarcza do Chicago - znamy wyniki naboru

Na misję gospodarczą do Chicago , która odbędzie się w dniach 14-18 października 2014 r. pojedzie 7 przedsiębiorców działających w branży IT. więcej Misja gospodarcza do Chicago - znamy wyniki naboru

2014-07-11 przez Leszek Nienartowicz rss

Procedury przepływu informacji

W związku z częstymi prośbami o interpretację przepisów oraz pytaniami dotyczących kwalifikowalności wydatków w ramach PO KL kierowanymi do Instytucji Zarządzającej przez beneficjentów przypominamy, że to instytucje będące stroną umowy o dofinansowanie projektu, tj. odpowiednio Instytucje Pośredniczące i Instytucje Pośredniczące II stopnia są zobowiązane do udzielania wyjaśnień i wytycznych beneficjentom. więcej Procedury przepływu informacji

2014-07-28 przez Joanna Skulska rss

Muzyka w świetle księżyca

Od 24 do 27 lipca malowniczy Pałac Lubostroń zaprasza na koncerty, wystawy, przedstawienia w ramach XIII Festiwalu "Muzyka w świetle księżyca". więcej Muzyka w świetle księżyca

2014-07-24 przez Joanna Kucz rss

Konkurs "Innowacja plus"

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłasza konkurs „Innowacja plus” – na najlepszą promocję projektów B+R, które uzyskały dofinansowanie z Programu Innowacyjna Gospodarka. więcej Konkurs "Innowacja plus"

2014-07-24 przez Marek Wiśniewski rss

Wsparcie dla gminy Wąbrzeźno

Modernizacja infrastruktury ośrodka wypoczynkowego w Przydworzu oraz utworzenie Centrum Tradycji Rybackich w Orzechówku to przygotowane przez gminę Wąbrzeźno projekty, których realizacja będzie możliwa dzięki wsparciu samorządu województwa w ramach Programu Operacyjnego Ryby. Uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie inwestycji odbyło się 9 czerwca 2014 r.) w Urzędzie Marszałkowskim. więcej Wsparcie dla gminy Wąbrzeźno

2014-06-12 przez Joanna Kucz rss


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player