Mojregion.eu - Mój region w Europie

Strona główna

Witamy na stronie poświęconej funduszom europejskim w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Znajdą Państwo na niej dokumenty i informacje dotyczące wszystkich programów unijnych realizowanych w naszym regionie, a także propozycje uzyskania wsparcia bezpośrednio z Brukseli.

Aktualności

 1. Nowe wyzwania dla eksporterów

  2014-09-09

  Przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową/importową lub planujących jej podjęcie zapraszamy na konferencję „Polski eksport: wiodący partnerzy handlowi i nowe wyzwania”. Spotkanie odbędzie się 30 września 2014 r. w Bydgoszczy.

  więcej Nowe wyzwania dla eksporterów

 2. Ostatnia szansa na dofinansowanie

  2014-09-08

  Od 22 września do 6 października 2014 r. po raz ostatni w ramach PROW 2007-2013 będzie można składać wnioski o przyznanie pomocy na operacje dotyczące działania „Odnowa i rozwój wsi”.

  więcej Ostatnia szansa na dofinansowanie

 3. Misja do Szwecji - wyniki naboru i dodatkowa szansa

  2014-09-08

  Znamy już wyniki ponownego naboru na misję gospodarczą do Szwecji. Ponieważ pula miejsc nie jest jeszcze wyczerpana, chętni do udziału w misji mogą się jeszcze zgłaszać.

  więcej Misja do Szwecji - wyniki naboru i dodatkowa szansa

 4. Dla rozwoju firm

  2014-08-29

  Inwestycje mikroprzedsiębiorstw oraz przedsięwzięcia związane z uzbrojeniem terenów inwestycyjnych – W Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie 33 tego rodzaju przedsięwzięć. Tylko w ostatnich tygodniach na wsparcie dla przedsiębiorców przeznaczyliśmy ponad ćwierć miliarda złotych.

  więcej Dla rozwoju firm

 5. Misja do Niemiec - kolejny nabór

  2014-08-22

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą z branży narzędziowo-przetwórczej i chciałbyś pojechać na misję gospodarczą do Niemiec - jest jeszcze szansa. Ze względu na zbyt małą ilość liczby ofert spełniających kryteria formalne, nabór został po raz kolejny wydłużony. Zgłoszenia można nadsyłać do 29 sierpnia 2014 r. do godz. 14.00.

  więcej Misja do Niemiec - kolejny nabór

1 2 3 4 5

VI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw-przedłużenie naboru uczestników do 22 września 2014r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw. Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie innowacyjnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstw województwa kujawsko-pomorskiego. więcej VI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw-przedłużenie naboru uczestników do 22 września 2014r.

2014-09-15 przez Katarzyna Seroka rss

Wspieramy nauczycieli

W dniu 30 lipca 2014 r. Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyjął do realizacji projekt pn. „Coaching i tutoring – w stronę nowoczesnej pracy dydaktycznej”, poświęcony podniesieniu kwalifikacji zawodowych nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Działania zaplanowane w projekcie mają na celu podniesienie kompetencji dydaktycznych w zakresie metodyki nauczania języków obcych, zwiększenia wśród nauczycieli kompetencji pedagogicznych, pozwalających na skuteczną diagnozę potrzeb edukacyjnych ucznia i wdrożenie działań wychowawczych. Projekt ma na celu podniesienie świadomości nauczycieli w zakresie nowych rozwiązań w nauczaniu języków obcych i ich praktycznego zastosowania. więcej Wspieramy nauczycieli

2014-09-16 przez Hanna Elwertowska rss

Usypią kujawskie dywany piaskowe

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza na pokaz sypania wzorów piaskiem, który odbędzie się 14 września o godz. 16.00. Impreza przypomni jak dekorowano dawniej gliniane polepy na Kujawach. Dywany o różnych wzorach, białym piaskiem sypać będzie utalentowana kujawska artystka Zofia Szmajda-Mierzwicka wraz z córką Różą Polewską oraz wnuczką Anitą. więcej Usypią kujawskie dywany piaskowe

2014-09-11 przez Joanna Kucz rss

VI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw-przedłużenie naboru uczestników do 22 września 2014 r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw. Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie innowacyjnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstw województwa kujawsko-pomorskiego. więcej VI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw-przedłużenie naboru uczestników do 22 września 2014 r.

2014-09-15 przez Katarzyna Seroka rss

Zabytkowe motory w Wielkim Mędromierzu

Od lipca br. w Wielkim Mędromierzu (gmina Gostycyn) otwarta dla zwiedzających została „Izba pamięci zabytków techniki, motoryzacji, eksponatów lokalnego rzemiosła, historii, sztuki i obyczajów”, której pomysłodawcą i realizatorem jest Pan Zbigniew Brzuchalski. więcej Zabytkowe motory w Wielkim Mędromierzu

2014-08-05 przez Joanna Kucz rss


Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player