Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x

Kujawsko-Pomorskie promowane w Brukseli

Aby uczcić Dzień Europy, co roku instytucje europejskie organizują Dzień Otwartych Drzwi dla zwiedzających w Brukseli i w Strasburgu.

 

Wydarzenia

Lokalne przedstawicielstwa UE w Europie i na całym świecie organizują szereg wydarzeń, w których co roku udział biorą dziesiątki tysięcy zwiedzających. Koncerty, debaty, wizyty grupowe i inne wydarzenia organizowane w ramach obchodów Dnia Europy mają na celu informowanie społeczeństwa na temat Unii Europejskiej oraz europejskich regionów.

 

Promocja Województwa

28 maja br. Województwo Kujawsko-Pomorskie było promowane w Europejskim Komitecie Regionów oraz budynku Justus Lipsius, głównej siedzibie Rady Unii Europejskiej. Stoisko promocyjne Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaoferowało zwiedzającym lokalne wyroby, gadżety, filmy promocyjne oraz prezentacje związane z kulturą, turystyką oraz zagadnieniami gospodarczymi, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wszystkich zwiedzających.

Stoisko Województwa Kujawsko-Pomorskiego zostało przygotowane przez Biuro Regionalne w Brukseli.

 

Wróć