Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x

Konkurs fotograficzny #EuropeForCulture

Europa dla kultury! Weź udział w konkursie fotograficznym, wrzuć zdjęcie swojego autorstwa na Instagrama, otaguj KE i wygraj nawet 200 euro.


Young European of the Year

Fundacja Schwarzkopf-Stiftung Junges Europa szuka Młodego Europejczyka Roku.


"To be or not to be... a European?“

III edycja Young Europeans Award adresowana jest do młodzieży z krajów Trójkąta Weimarskiego.


Konkurs Euroscola

Weź udział w konkursie Euroscola i wygraj wycieczkę do Strasburga!


Konkurs fotograficzny NATURE@work

Europejska Agencja Środowiska zaprasza do udziału w konkursie "Jakie korzyści czerpiesz z natury?" Do wygrania nawet 2000 euro!


#ByeByeRoaming - konkurs fotograficzny

Planujesz tegoroczne wakacje za granicą? Zaprezentuj na Instagramie jak spędzasz je bez opłat roamingowych w UE i wygraj wycieczkę do Strasburga.


European SME Week Youth Essay Competition 2017

Esej na temat "Umiejętności posiadanych przez przedsiębiorcę jutra" ma szansę zostać nagrodzony wyjazdem na  SME Assembly w Tallinnie. Termin nadsyłania prac upływa 8 września. 


Youth Citizen Entrepreneurship

Jesteś młodą (15-30 lat) przedsiębiorczą osobą i masz pomysł na biznes wspierający rozwój społeczny? Zgłoś się do konkursu Youth Citizen Entrepreneurship. Termin mija 31 lipca. 


European Youth Award 2017

Jesteś osobą poniżej 33 roku życia tworzącą innowacyjne projekty cyfrowe (np. strony internetowe, platformy, aplikacje, IoT itd.) o charakterze społecznym? Weź udział w konkursie "European Youth Award 2017".


my Europe, my rights

Masz min. 18 lat i pasjonujesz się fotografią? Zrób zdjęcie korespondujące z hasłem "my Europe, my rights" i wygraj 3-dniową wycieczkę do Brukseli dla dwóch osób i sprzęt fotograficzny o wartości 2000 euro.


Kreatywna Europa (2014–2020) - podprogram Media

EACEA/16/2015 Wsparcie na rzecz festiwali.