Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x

Kraj Loary - mobilność specjalistów w sektorze medyczno-społecznym

Celem tego projektu jest rozwój oraz doskonalenie umiejętności i techniki zawodowych w zakresie wsparcia uzależnienia, w szczególności dla osób starszych i osób starszych z niepełnosprawnością.

Program finansowania: Erasmus +

Termin zakończenia: luty 2018 (szacowany czas)


The University of Wolverhampton- Marie Skłodowska-Curie actions

The University of Wolverhampton poszukuje naukowców do zrealizowania indywidualnych stypendiów poprzez Marie Skłodowska-Curie actions (instrument programu Horyzont 2020).

Termin składania ofert : 14/09/2017


Propozycja współpracy z francuskim miastem Thouars

Miasto Thouars zaprasza do włączenia się w międzynarodowy projekt, polegający na waloryzacji zabytkowych dzielnic miast poprzez różnego rodzaju wizualizacje oparte na świecie fantazji.


Magma Unesco Global Geopark - poszukiwanie lidera projektu "AD-MIRA" w ramach programu Kreatywna Europa

Zaproszenie do projektu (Program: Kreatywna Europa)

Magma Unesco Global Geopark (Norwegia) poszukuje lidera projektu "AD-MIRA", ukierunkowanego na stworzenie wirtualnego muzeum (w technologii VR), pozwalającego digitalizować i upowszechniać obiekty europejskiego dziedzictwa kulturowego. 


bęben.

Rada Hrabstwa Suffolk, współpraca w lokalnych projektach kulturalnych

Zgłaszający: Rada Hrabstwa Suffolk (Wlk. Brytania)

Zaproszenie do projektu (Program: Kreatywna Europa)

Rada Hrabstwa Suffolk zgłasza zainteresowanie pozyskaniem partnerów do współpracy w organizacji projektów, adresowanych do grup społecznych cechujących się mniejszym dostępem do kultury (np. osób starszych i schorowanych, ludzi borykających się z problemami transportowymi, mniejszości etnicznych, czy osób wykluczonych społecznie).

 


młodzi ludzie.

IMAGINE+, promowanie przedsiębiorczości wśród młodych

Zgłaszający: Murcia Business Innovation Centre  (Hiszpania)

Zaproszenie do projektu (Program: Erasmus +)

Lider projektu poszukuje partnerów zorientowanych na współpracę w dziedzinie promowania przedsiębiorczości wśród młodzieży, poprzez (sprawdzone na przestrzeni wielu lat) konkursy pomysłów biznesowych, organizację szkoleń praktycznych, rozwój kreatywności oraz wykorzystanie nowoczesnych platform i technologii.

 


osoba wpatrzona w jezioro.

Region Kastylia i León - pomoc osobom uzależnionym

Zgłaszający: Regional Government of Castilla y León (Hiszpania)

Zaproszenie do projektu (Program: Sprawiedliwość)

Hiszpański region Kastylia i León poszukuje partnerów projektowych w ramach programu "Sprawiedliwość". Celem projektu jest reintegracja społeczna osób uzależnionych od narkotyków, z przeszłością kryminalną oraz problemami karnymi, poprzez współpracę z instytucjami publicznymi i organizacjami non-profit działającymi na rzecz pomocy narkomanom.