Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkanie informacyjne we Włocławku pt. „Zainwestuj w rozwój – Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe”

od 2017-10-25 do 2017-10-25 (10:00 - 13:15)

Dodane: 2017-10-05 10:16:00 przez Marek Wiśniewski

Ostatnia modyfikacja: 2017-10-25 08:29:22 przez Karolina Dąbrowska

Szanowni Państwo,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Zainwestuj w rozwój – Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe”

Przedstawione zostaną dostępne  formy wsparcia ze środków unijnych, na różne formy kształcenia dla przedsiębiorców i ich pracowników, osób, które nie mają pracy. Powiemy o zasadach uzyskania nieoprocentowanej pożyczki na kształcenie w ramach projektu pilotażowego oraz o formach wsparcia, które będą dostępne nieco później – szkoleń językowych i komputerowych albo projektach mobilności ponadnarodowej  dla niepracujących, niekształcących się osób młodych.

Data i miejsce spotkania

25.10.2017 r., Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31.

 

Uczestnicy spotkania

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców i ich pracowników, osób niepracujących, nie zarejestrowanych w urzędzie pracy, niepracujących i nieuczących się osób młodych i innych osób, które chciałyby uzyskać nowe kompetencje, kwalifikacje poszukiwane przez pracodawców.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

 

Rekrutacja zakończoma

 

Program spotkania

Pobierz program

Organizator

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku

ul. Bechiego 2

tel. 54 235 67 12

e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl