Jeśli szukasz informacji o Funduszach Europejskich na lata 2007-2013, przejdź do poprzedniej wersji serwisu    Zamknij x
Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dni Otwarte Funduszy Europejskich już po raz IV w kujawsko-pomorskim!

przez Leszek Nienartowicz

Już dziś Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wspólnie z  Ministerstwem Rozwoju zachęca do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich.

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich  i chciałbyś pokazać, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować w regionie dzięki środkom unijnym, przyłącz się do akcji promocyjnej w dniach od 18 do 21 maja 2017 r.  Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych form aktywności podczas DOFE:

  • „Otworzysz” swój projekt dla mieszkańców w co najmniej jednym wybranym dniu w okresie od 18 do 21 maja br. i zaproponujesz minimum dwie darmowe atrakcje dla odwiedzających.

Spośród beneficjentów, którzy włączą się do obchodów DOFE proponując jednocześnie ciekawy program, wybierzemy maksymalnie 10-ciu*, którym podczas Dni Otwartych zorganizujemy jednodniowy mini-event (koszt jednego mini-eventu zorganizowanego w siedzibie beneficjenta nie przekroczy 10 tys. zł brutto). Przy zgłoszeniach proszę podać, oprócz propozycji aktywności, przewidywaną ilość osób, która we wskazanym dniu obchodów Dni Otwartych odwiedzi projekt!

 

  • Wyrazisz gotowość udziału w evencie, który planujemy zorganizować 20 maja br. przed i w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

Będziesz miał niepowtarzalną okazję zaprezentować swój projekt przed szeroką grupą uczestników obchodów DOFE, czym zapewnisz sobie rozpoznawalność i promocję. My zagwarantujemy Ci miejsce oraz zadbamy o wszelkie kwestie techniczne i organizacyjne.

 

  • Udostępnisz swoją ofertę dla zwiedzających za darmo lub ze zniżką w co najmniej jednym wybranym dniu w okresie od 18 do 21 maja br. – nabór zgłoszeń do IV edycji DOFE już od marca 2017 r. pod adresem dniotwarte.eu.

Wspólnie z Ministerstwem Rozwoju będziemy wspierać promocję wszystkich wydarzeń. Zapewnimy reklamę akcji w mediach ogólnopolskich i regionalnych, darmowe pakiety materiałów promocyjnych dla odwiedzających, funkcjonalny portal ze wspólną mapą wydarzeń.

 

Poprzednia edycja DOFE

W ubiegłym roku Dni Otwarte we wszystkich województwach zgromadziły łącznie prawie 900 wydarzeń, które odwiedziło około 225 tysięcy uczestników!

Warto wiedzieć, że III edycja wydarzenia zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Jury konkursu doceniło polskie Dni Otwarte  za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. 

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w roku ubiegłym przygotował z okazji Dni Otwartych FE pikniki dla mieszkańców. Odbyły się one w pięciu miastach naszego regionu. W DOFE włączyło się 75 beneficjentów z regionu.

Beneficjencie - jeżeli zdecydujesz się na udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich czekamy na Twoje mailowe zgłoszenie do 12 lutego 2017 r. Nie zapomnij wskazać jaką formę współpracy wybierasz!

Na wiadomość z Twoim zgłoszeniem czekają:

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 56 62 18 282

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Wszystkie zgłoszone propozycje zostaną poddane ocenie. 10-ciu beneficjentów z najwyższą liczbą punktów otrzyma wsparcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w postaci organizacji mini-eventu.

W ocenie propozycji punkty zostaną przyznane za:

  1. Zaangażowanie uczestników DOFE do wspólnej zabawy/interakcja z uczestnikami (0-3 pkt)
  2. Tematyczne nawiązanie zaproponowanych atrakcji do charakteru projektu (0-3 pkt)
  3. Ilość dni, w których beneficjent „otworzy” swój projekt:

3 pkt – 4 dni

2 pkt – 3 dni

1 pkt – 2 dni

0 pkt – 1 dzień

  1. Ilość zadeklarowanych osób, która odwiedzi projekt podczas Dni Otwartych:

12 pkt – powyżej 200 osób

8 pkt – od 100 do 200 osób

4 pkt – od 31 do 99 osób

0 pkt – 30 osób i mniej

 

    Maksymalnie beneficjent może uzyskać 21 pkt.

Wróć