Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 w Urzędzie i u beneficjentów

przez Leszek Nienartowicz

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce, która w tym roku odbędzie się po raz szósty. W dniach 10-12 maja beneficjenci funduszy europejskich zorganizują w swoich siedzibach atrakcje dla mieszkańców, dzięki którym mogli oni przekonać się o zmianach, które zaszły w ich otoczeniu dzięki unijnemu wsparciu.

Województwo kujawsko-pomorskie włączając się do akcji promocyjnej 11 maja br., otworzy drzwi Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu dla beneficjentów z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, którzy skorzystali ze środków europejskich.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców KUJAW I POMORZA do udziału w SZÓSTEJ edycji tego wydarzenia: zapewniamy świetną zabawę z Beneficjentami Funduszy Europejskich: w programie: konkurs Rodzinny z nagrodami – Główna Nagroda - weekendowy pobyt w ośrodku znajdującym się na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego, konkurs dla Szkół Podstawowych – Główna Nagroda - jednodniowa wycieczka dla całej klasy,  fotobudka, malowanie buziek dla najmłodszych, jubileuszowy TORT dla uczestników, warsztaty teatralne dla dzieci, warsztaty rękodzieła, i wiele innych atrakcji.

Z kolei w niedzielę 12 maja zapraszamy na specjalny koncert zatytułowany „Podróż po Europie”. Wydarzenie, zorganizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu. Jutro (25 kwietnia) rusza dystrybucja bezpłatnych wejściówek więcej informacji tutaj

Informacje na temat wszystkich atrakcji odbywających się w naszym województwie i w całej Polsce można znaleźć na stronie dniotwarte.eu

Plakat

Regulamin konkursu dla szkół

Wróć